درباره ما


گروه آموزشی کلاس پلاس (تی لرن سابق) با بهره‌گیری از تجربه‌ی ۵ ساله‌ (تی لرن) و تهیه با کیفیت‌ترین دوره‌های آموزشی آنلاین، شروع بکار نموده‌است.

تمایز کلاس‌ پلاس با سایر وبسایت‌های آموزشی، این است که با رعایت نکات دقیق و تیزبینانه، کیفیت در عمل را مهمترین ماموریت خود می‌دانیم، و 3مورد از مهمترین تمایزات ما عبارتند از:

1- هر ویدیوی آموزشی که تولید می‌شود بطور متوسط بین 4 تا 6 مرتبه (در مراحل مختلف، ترجمه، ویرایش، صداگذای، تدوین، کنترل کیفیت نهایی) مورد بررسی قرار می‌گیرد و این بررسی‌های مداوم توانسته کیفیت بالا و رضایت شما عزیزان را جلب نماید.

2- کیفیت صدا یکی از مهمترین موارد برای تیم کلاس‌ پلاس می‌باشد، به همین جهت تمامی ویدیوهای آموزشی در استودیوی اختصاصی کلاس‌پلاس و با تجهیزات حرفه‌ای ضبط می‌گردد.

3- یکی دیگر از مواردی که متاسفانه اکثر همکاران برای دوبله ویدیوهای آموزشی رعایت نمی‌کنند ، این است که گوینده صرفا دارای صدای خوبی می‌باشد و تخصصی در مورد آموزشی که دوبله ‌می‌کند ندارد، که این امر از نظر ما کاملا غیر حرفه‌ای است و معتقدیم برای موضوعی تخصصی مثل برنامه نویسی، گوینده با صدای نسبتا مناسب که تخصص برنامه‌نویسی داشته باشد، به مراتب بهتر از صدا پیشه‌ی حرفه‌ای که دانش برنامه‌نویسی ندارد، می‌باشد که صرفا بدون فهمیدن متن، فقط روخوانی می‌کند. که البته به واسطه‌ی این استراتژی با دوستان متخصص زیادی آشنا شده‌ایم که صدای‌شان بقول ما کشف شد و از این موضوع خوشحال هستیم

4-مورد قبلی که برای گوینده ذکر شد، در مورد مترجم نیز کاملا صدق می‌کند و بازهم استراتژی ما بر خلاف سایرین، استخدام افراد متخصصی است که زبان انگلیسی آنها قوی باشد (نه صرفا مترجم باشند). زیرا در متون تخصصی و آموزشی اگر فرد با موضوع آشنایی نداشته باشد ، ترجمه وی از نظر علمی ارزش چندانی ندارد.

5- و آخرین مورد نیز هماهنگ بودن صدا و تصویر است که به جرات می‌توانیم بگوییم ، به میزان بسیار زیادی این مورد را رعایت کرده‌ایم چرا که هماهنگ نبودن تصویر و صدا حتی به اندازه 1 ثاینه ، (خصوصا در آموزش‌های تخصصی نرم افزاری) می‌تواند بیننده را دچار سردرگمی کند و فهم مطلب را سخت نماید.

چشم‌انداز ما تهیه و تولید آموزش‌های با کیفیت از اساتید برتر ایران و جهان است و مفتخریم به اینکه از دیدگاه شما، کیفیت دوره‌های آموزشی ما در بالاترین سطح استاندارد ‌بوده، هست و انشالله خواهد بود.

مهمترین انگیزه ما کاربرانی هستند که به دنبال کیفیت هستند و از شما کاربران گرامی که ما را همراهی می‌کنید قدردانی می‌کنیم